Wakacje dobiegły końca, czas więc wrócić do pracy i nauki. Pamiętajmy jednak, że i jedno, i drugie może być źródłem satysfakcji i radości.

1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Był to dla nas wyjątkowy dzień, ponieważ uroczystość dla klas VII-VIII i liceum odbyła się w nowym budynku szkoły przy ul. Stefana Banacha 17. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu wspaniałych gości, wśród których była Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka- Prezydentka Miasta Słupska, a także Pani Jolanta Krawczykiewicz- Dyrektorka Słupskiego Ośrodka Kultury, w murach którego będą odbywać się zajęcia najstarszych klas szkoły podstawowej oraz liceum- wierzymy w dobrą współpracę w rożnego rodzaju akcjach, a bogata oferta zajęć i warsztatów oferowanych przez Słupski Ośrodek Kultury przyczyni się do wszechstronnego rozwoju naszych Uczniów. Warto podkreślić, że jest to wyjątkowa współpraca, która jest unikatowa na skalę ogólnopolską- szkoła niepubliczna prowadzona przez stowarzyszenie tak blisko będzie funkcjonować i współpracować z ośrodkiem kultury prowadzonym przez Miasto. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezwykle cenne doświadczenie dla każdego z nas!

Dziękujemy za obecność także Panu Andrzejowi Obałkowi- wieloletniemu Dyrektorowi Zespołu Szkół STO w Słupsku, Panu Józefowi Gillowi- wieloletniemu członkowi Zarządu STO, przedstawicielom Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 68 STO, który jest Organem Prowadzącym nasze szkoły, dziękujemy także przedstawicielom Rady Rodziców, wszystkim Rodzicom, Absolwentom oraz Uczniom.

Życzymy wszystkim, aby ten rok szkolny był czasem wielu wspaniałych chwil i doświadczeń. Dzieciom i Młodzieży życzmy osiągania sukcesów w różnych dziedzinach, Rodzicom wielu okazji do dumy ze swoich Dzieci, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy.

Rok szkolny 2022/2023 uważamy za otwarty !

 

List Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego na rozpoczęcie roku szkolnego można przeczytać tutaj.