Dzień Otwarty

w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Słupsku.

 

Nie masz pewności, kim chcesz zostać w przyszłości, a zależy Ci na solidnym przygotowaniu się do wejścia w dorosłość? A może wiesz dokładnie, jaką ścieżką chcesz podążać, interesuje Cię matematyka lub fizyka albo coś z zakresu przedmiotów humanistycznych? U nas znajdziesz różne możliwości!

Nasza propozycja obejmuje dwa profile – politechniczny i społeczny. W zależności od liczby zgłoszeń mogą one funkcjonować w formie jednej lub dwóch klas, maksymalnie po 18 osób. W profilu politechnicznym planujemy rozszerzenia z matematyki i fizyki, natomiast w profilu społecznym z języka polskiego i geografii.
Mając na uwadze indywidualne predyspozycje uczniów, umożliwiamy też pewną swobodę w wyborze wyżej wymienionych rozszerzeń.
Oznacza to następujące dodatkowe możliwości (niezależnie od wybranego profilu, uwarunkowane liczbą chętnych): rozszerzenie z matematyki i geografii,
rozszerzenie z fizyki i geografii, rozszerzenie z fizyki i języka polskiego.

W programie dnia otwartego m.in.:

spacer po szkole, zajęcia, możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz dyrekcją i przedstawicielami organu prowadzącego szkołę.

 

Na Dzień Otwarty zapraszamy młodzież. Na spotkanie zapraszamy także rodziców, którzy również będą mogli zapoznać się z ofertą szkoły.

Do zobaczenia!

15.04.2023 r. godzina 11:00

I Społeczne Liceum Ogtólnokształące STO im. Zjednoczonej Europy

ul. Stefana Banacha 17

76-200 Słupsk